Rekomendacji udzielili

abp Rino Fisichella

abp Rino Fisichella

przewodniczący Papieskiej Rady
ds. Krzewienia Nowej Ewangelizacji

     „Obejmuję Patronatem Papieskiej Rady do spraw Krzewienia Nowej Ewangelizacji projekt Nubes Dei, dziękując jednocześnie wszystkim osobom, które zechcą temu projektowi pomóc poprzez modlitwę oraz wsparcie materialne.

Watykan, 15. stycznia 2014

 

bp Grzegorz Ryś

bp Grzegorz Ryś

przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji

 

    „Zwracam się do wszystkich, którzy poczuwają się wezwani przez Ducha i w sercu do dzieła ewangelizacji: jeżeli możecie, wesprzyjcie je swoją jałmużną.

Kraków, 17. lipca 2013

 

bp Stefan Regmunt

bp Stefan Regmunt

Biskup Diecezji
Zielonogórsko-Gorzowskiej

    „Od lat w naszej diecezji działa wspólnota św. Tymoteusza, podejmująca szereg działań na rzecz Nowej Ewangelizacji. Znany jest Przystanek Jezus, a teraz powstają nowe propozycje. Chciałbym, aby te plany zostały zrealizowane. Dlatego całym sercem popieram takie inicjatywy. Jest to dzieło trudne i wymaga wsparcia wielu osób, dlatego ktokolwiek będzie się spotykał z tą grupą, niech ma otwarte serce i umysł, by wesprzeć to dzieło.

Zielona Góra, 4. kwietnia 2014

 

ks. Artur Godnarski

ks. Artur Godnarski

sekretarz Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji,
koordynator Przystanku Jezus

    „Międzynarodowa Platforma Nubes Dei służyć będzie swoimi zasobami ewangelizatorom na całym świecie, tworząc środowisko wymiany doświadczeń i narzędzi. Wspieram inicjatywę: „moje TAK dla Nowej Ewangelizacji”, aby Pan Jezus został poznany, wybrany, pokochany i naśladowany przez wielu.

Gubin, 12. sierpnia 2014